شرکت مدیریت توسعه بنادر و فرودگاههای منطقه آزاد کیش

سامانه فروش بلیط اینترنتی پروازهای هوایی

خدمات حمل و نقل

۱- سرویس حمل و نقل عمومی مستقر در فرودگاه تاکسی می باشد. این تاکسی ها متعلق به بخش خصوصی بوده و تحت نظارت و کنترل مدیریت حمل و نقل و ترافیک فعالیت می نمایند. در مدیریت حمل و نقل و ترافیک کیش ۸ شرکت حمل و نقل شهری با ۷۶۴ خودرو کار جا بجایی مسافر را انجام می دهند.

۲- مسافرانی که تمایل دارند از خودروی بدون راننده استفاده نمایند، می توانند در ترمینال ورودی پروزهای داخلی به دفتر اجاره خودرو بدون راننده مراجعه نمایند. لازم به ذکر است که این دفتر متعلق به بخش خصوصی می باشد.

مسافران می توانند در صورت بروز هر گونه مشکل در حوزه حمل و نقل شهری ، با شماره تلفن ۱۴۱ تماس حاصل فرمایند.

 

خدمات بار

خدمات امانت بار مسافران
غرفه نگهداری بار مسافران در سالن ورودی پروازهای داخلی بوده و از ۶ صبح تا ۲۳ آماده ارایه خدمات می باشد.

خدمات بسته بندی بار همراه مسافر
غرفه بسته بندی بار همراه مسافر در ترمینال خروجی پروازهای داخلی ، سالن دریافت کارت پرواز بوده و به مسافرین خدمات ارایه می نماید.

خدمات ارسال و دریافت بار بدون مسافر
جهت ارسال بارهایی که بدون مسافر می باشند ، می بایست پس از تاییدیه گمرگ به دفاتر شرکت های هواپیمایی مراجعه نمود. ضمنا در صورت تمایل ، متقاضیان می توانند ارسال بار را از طریق شرکت های حمل و نقل و باربری ها انجام دهند. اسامی و شماره تلفن شرکت ها به شرح ذیل می باشد.

 

ردیفنام شرکتنام مسوول / مدیرشماره تماس
۱کیش ایرآقای هراتی

 

آقای صادقی

۰۷۶-۴۴۴۴۴۰۸۸

 

۰۷۶-۴۴۴۴۴۰۸۷

۲ایران ایرآقای رحیمی فرد

 

آقای میرناتری

۰۷۶-۴۴۴۴۳۲۷۷

 

۷۶۴۴۴۵۵۶۸۱

۳ماهان و ماهان اکسپرسآقای اسپرجانی

 

آقای نبی لو

۰۷۶-۴۴۴۴۲۵۶۰
۴سرعت رسانخانم آلاسی

 

خانم آذری

۰۷۶-۴۴۴۴۳۵۲۵

به پیشنهاد شورای عالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی و مصوبه هیئت وزیران اساسنامه شرکت توسعه مدیریت بنادر و فرودگاه های منطقه آزاد کیش در تاریخ 1393/11/15 تصویب شد و در این خصوص فعالیت شرکت از تاریخ 1395/05/01 آغاز و خالص ارزش دفتری دارائی ها و کارکنان مربوطه نیز از تاریخ فوق الذکر از شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش به این شرکت منتقل گردید.

در حال حاضر شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه های کیش جزء واحدهای فرعی سازمان منطقه آزاد کیش می باشد و مرکز اصلی شرکت در جزیره کیش، بلوار ایران، میدان خلیج فارس، مجتمع اداری پارس  واقع است.

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت مدیریت توسعه بنادر و فرودگاههای منطقه آزاد کیش می‌باشد.

لطفا چند لحظه صبر کنید

پیام

پیام

پیام

پیام

Top